Strona główna > Blender kielichowy > Jak wybrać dobry blender?

Blender to takie urządzenie, które może ułatwić nam w domu wiele prac kuchennych. To również świetna propozycja na prezent dla rodzin z dziećmi czy osób starszych, które mają problem z gryzieniem i muszą spożywać kremowe zupy.

Wybierając taki sprzęt możemy mieć urządzenie, które będzie nam służyć długie lata i będzie naprawdę dawało wiele różnych możliwości. Moc silnika Wydaje się, że pierwszy element, na który trzeba zwracać uwagę to moc silnika jakie pojawia się w urządzeniu. Słabsze sprzęty poradzą sobie z miksowaniem zup czy sorbetów. Jeśli jednak będziemy chcieli pracować przy kruszeniu lodu, albo jakichś twardych warzywach czy owocach to ta moc powinna być większa. Wydaje się, że optymalnie będzie można wybierać takie urządzenia, które mają około 700W mocy. Moc również wpływa na hałas i tutaj czasami te z mniejszym silnikiem są głośniejsze.

blender marki Greenis Nie tak dawno pojawiła się nowa propozycja Blender Greenis FGR-8800, w którym to znalazł się bezszczotkowy silnik, który sprawdza się bardzo dobrze. Czym jest bezszczotkowy silnik prądu stałego i dla czego jest tak chwalony? W celu zmiany fazy na uzwojenie w tym silniku zamiast szczotki stosuje się specjalne rozwiązania elektroniczne. Układy kontroli w formie elektronicznej gwarantują nam kontrolowanie pracy sprzętu i działanie bez używania szczotek i komutatora. Taki silnik charakteryzuje się tym, że ma wysoki moment obrotowy i charakteryzuje się większa wydajnością. Dzięki temu, że nie będzie tam szczotki sprzęt będzie również pracował ciszej i można oczekiwać, że będzie się także charakteryzował nieco lepszą wytrzymałością niż te rozwiązania, które były wykorzystywane do tej pory i jednak nie sprawdzały się do końca tak dobrze.

dodatkowe elementy blendera Dodatki w zestawie. Do blenderów bardzo często dostajemy różnorakie dodatki i wydaje się, że są one praktycznym elementem, ponieważ dzięki temu będzie można jeszcze lepiej wykorzystywać takie urządzenie. W trakcie pracy będzie się bardzo często okazywać, że przydatne będą różnorakie pojemniki. Oczywiście warto sprawdzać jakie konkretnie elementy są w tym produkcie, który chcemy kupować. Taka dokładna kontrola zdecydowanie ułatwi wybór nam takiego urządzenia, które spełni oczekiwania. Często dostajemy także dodatkowe końcówki, pojemniki, które pozwalają pracować na wielu różnych produktach., by w 100% wykorzystać taki sprzęt. Dobrze wiec porównać urządzenia i zobaczyć czym chce nas zachęcić producent do kupowania właśnie takich a nie innych urządzeń. można w ten sposób wyeliminować te blendery, które oczekiwań nie spełniają.