Strona główna > Sokowirówki > Sokowirówka - jej dodatkowe wyposażenie i nietypowe funkcje

Kubek miksujący, który pozwala na przygotowywanie koktajli, filtry do innych produktów czy specjalny duży otwór na owoce bez krojenia to jedne z kilku udogodnień, które mogą się pojawić, jeśli chodzi o oferowane nam obecnie sokowirówki.

W sklepach tych urządzeń jest bardzo wiele i każdy może szukać takich opcji, które będą jemu najbardziej odpowiadać. Producenci starają się cały czas działać w taki sposób, że łatwiej będzie przyciągać klientów. Prześcigają się oni w ulepszaniu swoich urządzeń. Mamy więc pewne praktyczne rozwiązania, które mogą sprawić, że sokowirówkę będzie można jeszcze lepiej wykorzystywać. Wymienne części sokowirówki W niektórych urządzeniach mamy takie możliwości, że pewne części da się zdejmować i zastępować innymi. To wygodne rozwiązanie, które sprawi, że niektóre urządzenia w ten sposób są w stanie przygotowywać dla nas koktajle, sosy czy desery a nawet zupki dla dzieci.

Czasami dostajemy także malakser, który daje możliwość siekania składników do sałatek czy surówek. Lepsze urządzenia mają również młynek żarowy, który pozwala mielić kawę, orzechy czy przyprawy. Niekiedy w sprzęcie pojawi się również możliwość kruszenia lodu, co sprawdzi się przy przygotowywaniu zimnych koktajli. Mocniejsze sprzęty dają sobie radę z pozyskiwaniem soków nie tylko z samych owoców czy warzyw, ale również pestek a czasami nawet ziół. Mamy również takie urządzenia, w których otwór wlotowy został znacząco powiększony. W ten sposób nie będzie już trzeba myśleć o tym, by kroić wszystkie owoce nim będzie się je wkładać do urządzenia. To wygodne rozwiązanie, które sprawi, że sok będziemy mogli sobie szybciej przygotowywać. Nie będzie trzeba się bawić w obieranie czy krojenie.

bezpieczeństwo podczas korzystania z sokowirówki Uchwyt z blokadą bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo użytkowania jest bardzo ważne i warto sprawdzić jak ta sytuacja wygląda. Obecnie mamy specjalne blokady, które pozwalają nawet na użytkowanie urządzenia przy małych dzieciach. Sokowirówki mają także stosowane różne filtry, dzięki czemu takie urządzenie będzie można jeszcze lepiej wykorzystać i da nam więcej możliwości. Filtry w tym urządzeniu są wymienne. Wybrane sokowirówki mają wyświetlacz poziomu zużycia filtra. W niektórych lepszych urządzeniach będziemy także dostawali możliwość pracy na różnym tempie i przy prędkości, która będzie zróżnicowana. Tym samym zawsze będzie można samemu zdecydować jaką gęstość ma mieć konkretny produkt. Funkcja kapania soku sprawi, że serwować będzie można sok w momencie, gdy będziemy tego chcieli, a wcześniej będzie on zatrzymany w urządzeniu.