Strona główna > Blender kielichowy > Greenis FGR – 8800 – profesjonalny i praktyczny blender

Firma Greenis, najbardziej znana z produkcji jednych z najlepszych jakościowo wyciskarek do soków, niedawno wypuściła na rynek swój pierwszy blender o nazwie Greenis FGR – 8800. Jest to model w którym zastosowano najnowsze technologie i konstrukcje, więc nic dziwnego że producent jest bardzo dumny ze swojego najmłodszego dzieła.

Ma błyskawiczny rozruch i pracę zaczyna natychmiast po wciśnięciu przycisku startowego. Blender ten został wyposażony w specjalny, bezszczotkowy silnik o bardzo dobrej jakości, który gwarantuje nam długoletnia pracę urządzenia i nie generuje dużych kosztów serwisowania. Taki silnik posiada także inne zalety, w tym przede wszystkim godne uwagi jest to, że poziom hałasu jaki wytwarza jest dużo niższy od tego jaki wytwarzają silniki szczotkowe. Jeśli planujemy używać blendera codziennie, takie udogodnienie bardzo się spodoba wielu użytkownikom, ponieważ znacznie wpływa na komfort pracy z blenderem.

Tradycyjny silnik w blenderze jest wyposażony w szczotki które trąc o komutator wytwarzają duży hałas, co po pewnym czasie użytkowania bardzo męczy i może zniechęcić do używania blendera. W przypadku tego modelu poziom hałasu jest tak niski, że w niczym nie przeszkadza. Bardzo ciekawie prezentują się także ostrza na dnie kielicha, ponieważ są wykonane bardzo solidnie przez firmy japońskie i pokryte tytanem, więc poradzą sobie z rozdrabnianiem nawet najbardziej twardych produktów. Pozwoli to na przygotowanie większej ilości dań i potraw, które do tej pory nie zawsze były możliwe do wykonania ze względu na ograniczenia techniczne sprzętu.

komponenty blendera Greenis Materiały z których wykonany jest Greenis FGR-8800 są bezpieczne dla zdrowia użytkowników i nie zawierają żadnych substancji szkodliwych. Pojemnik do miksowania wykonany jest z tritanu BPA-Free, więc daje nam gwarancję, że żadne niepożądane substancje nie przedostano się do żywności. Blender nie zajmuje dużo miejsca w kuchni ponieważ nie posiada tradycyjnej osłony tłumiącej hałas silnika, zatem zmieści się na każdym blacie i w szafce kuchennej.

Projektanci tego modelu pomyśleli także o ułatwieniach w obsłudze urządzenia, więc mamy tutaj prosty i przejrzysty panel sterowania. Posiada także kilka zabezpieczeń, które gwarantują bezpieczeństwo pracy blendera, co sprawia, że z blenderem pracować mogą nawet dzieci. Urządzenie posiada blokadę przycisków oraz funkcję blokady przypadkowego uruchomienia pracy blendera bez umieszczenia pokrywy górnej na miejscu. Producent pomyślała nawet o wyposażeniu w postaci termometru umieszczonego na popychaczu, dzięki któremu można kontrolować temperaturę przygotowywanych posiłków.